4 mm BNC-adapterkabel 100 cm - XLAM-SLK-4N-SILI-SC05
€ 70,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XLAM-SLK-4N-SILI-SC05 - 100 cm
Fabrikantnummer:
66.1031-100
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm66.1031-100 |