4 mm BNC-adapter zwart - XF-BB/4 zwart
€ 19,97
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XF-BB/4 black
Fabrikantnummer:
67.9538-21
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Overig |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 0 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm67.9538-21 |