4 Contacts Straight Plug 2Y Series Push Pull Connector
€ 87,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PPCFGG2K04CLAD
Fabrikantnummer:
PPCFGG2K04CLAD
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Spanning tussen contactpunt: | 1850V |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid: | 0.95 |
| Aantal contacten: | 4 Contacts |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Spanning tussen pin en behuizing: | 1850V |
| Push-pull connectorserie: | 2Y Series |
| RoHS-conform: | |
| Trilbestendigheid (min.): | 10Hz |
| Trilbestendigheid (max.): | 2000Hz |
| Aansluitdiameter: | 1.3mm |
| Schokbestendigheid: | 100g |
| Afschermingsrendement (min.): | 95dB |
| Afschermingsrendement (max.): | 80dB |
| Zoutsproeicorrosietest: | 48h |
| Kabelingangsmaat (min.): | 4.6mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +200°C |
| Diameter over koppelring (mm): | 16mm |
| Stroom (max.): | 15A |
| Materiaal contactpen: | Brass gold plated 3u" |
| Duurzaamheid: | >4500 cycles |
| Functie: | Straight Plug Push Pull Connector |
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.50mm2 |
| Contactgat (max.) (AWG): | 20AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 5.0mm |
| Materiaal vergrendelhuls: | Brass plated |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Isolator: | PPS |
| Uniek Nr.: | blgPPCFGG2K04CLAD |