PX1000S04GY
Fabrikantnummer:
PX1000S04GY
Specificaties
| Kleur behuizing: | Grey |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +125°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -55°C |
| Aantal contacten: | 4 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Isolatieweerstand: | >1000MOhms |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Snap-in |
| Stroom (max.): | 25A |
| Diëlektrische doorslagspanning: | 1500V |
| Duurzaamheid: | >100 Cycles |
| Functie: | Straight Male Connector |
| Spanning (max.): | 200V |