32x6.3mm FUSEHOLDER
€ 4,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0180
Fabrikantnummer:
FX0180
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +90°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Kleur zekeringhouder: | Clear |
| Zekeringformaat: | 6.3mm x 32mm |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94HB |
| Stroom (max.): | 10A |
| Materiaal behuizing: | Polybutene (PB-1) |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgFX0180 |