3146 Series S.P. On Off (Momentary On) 4.8 x 0.5 QC Termination 15.6mm Actuator Black Gloss
€ 8,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
H3146BABAEX
Fabrikantnummer:
H3146BABAEX
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
250
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | ATEX |
|---|---|
| Paneeluitsparing: | 27.44 x 22.86mm |
| Schakelaaruitvoering: | 15.6mm Actuator |
| Kleur schakelaarbehuizing: | Black |
| Paneeldikte (min.): | 1mm |
| Paneeldikte (max.): | 2.5mm |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 5A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | On-Off (Momemtary On) |
| Materiaalafwerking: | Gloss |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgH3146BABAEX |