3141 Series D.P. On On (Momentary) 4.8 x 0.5 QC + 2.8 x 0.8 Tab Termination 17.1mm Actuator Polar White 14 Gloss
€ 20,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
HK3141CAPAEX
Fabrikantnummer:
HK3141CAPAEX
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | ATEX |
|---|---|
| Paneeluitsparing: | 27.44 x 22.86mm |
| Schakelaaruitvoering: | 23mm Actuator |
| Kleur schakelaarbehuizing: | Polar White |
| Paneeldikte (min.): | 1mm |
| Paneeldikte (max.): | 2.5mm |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 5A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | On-On (Momentary) |
| Materiaalafwerking: | Gloss |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgHK3141CAPAEX |