PX0695/15/63
Fabrikantnummer:
PX0695/15/63
Minimale bestelhoeveelheid:
45
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, ENEC, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Paneeldikte (max.): | 1.5mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Paneeldikte (min.): | 1.5mm |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 10A, 15A |
| Kleur IEC-connector: | Black |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0685,PX0686,PX0686/SE |
| Type IEC EN 60620: | EN60 320-2-2 Standard Sheet F Class I |
| Spanning (max.): | 250V |