PX0575/10/63
Fabrikantnummer:
PX0575/10/63
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
55
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, ENEC, UL, VDE, CCC |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Paneeldikte (max.): | 1mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Paneeldikte (min.): | 1mm |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 10A, 15A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Panel Mount Connector |
| Kleur IEC-connector: | Black |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0587,PX0587/SE,PX0588 |
| Type IEC EN 60620: | EN60 320-1 Standard Sheet C14 Class I |
| Spanning (max.): | 250V |