3 Contacts Female Standard Rectangular Grey Connector
€ 1,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0101P03GY
Fabrikantnummer:
PX0101P03GY
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
250
Downloads
Specificaties
| Kleur behuizing: | Grey |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Snap-in |
| Stroom (max.): | 13A |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0101P03GY |