2.92mm Plug End Launch RF Connector
€ 168,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RF292EP
Fabrikantnummer:
RF292EP
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -55°C |
|---|---|
| Spanning (max.): | 250V |
| VSWR: | < 1.50 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Aandraaikracht (min.): | 0.80Nm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +125°C |
| Lengte behuizing: | 22.22mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >26.7N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Aanhoudkracht koppelmoer: | >27.2Kg |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >750V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Functie: | Male End Launch RF Connector |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | (UNFILLED ULTEM 1000/PEI) / (Adapter ASTM D 1710) |
| Aandraaikracht (max.): | 1.10Nm |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 40GHz |
| Uniek Nr.: | blgRF292EP |