2.92mm Jack Solderless PCB Compression Mount RF Connector
€ 60,25
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RF292DJB
Fabrikantnummer:
RF292DJB
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -55°C |
|---|---|
| Afstand tussen montagegaten: | 7.16mm |
| Schroefdraadmaat: | 1/4 36UNS 2A |
| Spanning (max.): | 250V |
| VSWR: | < 1.25 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Aandraaikracht (min.): | 0.80Nm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +125°C |
| Lengte behuizing: | 9.60mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >20N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >750V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Flensmontagelengte: | 10.16mm |
| Functie: | Female Flange Mount RF Connector |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | UNFILLED ULTEM 1000/PEI |
| Aandraaikracht (max.): | 1.10Nm |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 40GHz |
| Uniek Nr.: | blgRF292DJB |