2.4mm Plug to Plug RF Adapter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFAA240P240P
Fabrikantnummer:
RFAA240P240P
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
|---|---|
| Spanning (max.): | 150V |
| VSWR: | < 1.20 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Aandraaikracht (min.): | 0.80Nm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Lengte behuizing: | 17.40mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >20N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >500V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Functie: | Male to Male RF Adapter |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | ULTEM 1000/PEI |
| Aandraaikracht (max.): | 1.10Nm |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 50GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFAA240P240P |