2.4 Jack to 2.4 Jack RF Adapter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFAA4240J240J
Fabrikantnummer:
RFAA4240J240J
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
|---|---|
| Afstand tussen montagegaten: | 8.60mm |
| Spanning (max.): | 150V |
| VSWR: | < 1.20 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Lengte behuizing: | 20.00mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >20N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >500V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Flensmontagelengte: | 12.70mm |
| Functie: | Female to Female RF Flange Mount Adapter |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | ULTEM 1000/PEI |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 50GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFAA4240J240J |