2 mm veiligheidstestclip rood - MicroGrip-XB rood
€ 13,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
MicroGrip-XB red
Fabrikantnummer:
65.9187-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Krokodilklem |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 300 V |
| Stroombelastbaarheid: | 1 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm65.9187-22 |