2 mm veiligheidssonde rood - SPP2-S rood
€ 11,27
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SPP2-S red
Fabrikantnummer:
24.0239-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsonde |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 1 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm24.0239-22 |