2 mm stapelbare plug groen - SL205-K groen
€ 4,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SL205-K green
Fabrikantnummer:
65.9182-25
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 600 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm65.9182-25 |