2 mm geïsoleerde stijve stopcontact zwart - SLB2-R zwart
€ 4,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SLB2-R black
Fabrikantnummer:
65.9194-21
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Nee |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm65.9194-21 |