2 mm geïsoleerde stijve inbouwdoos rood - SEB2-R rood
€ 3,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SEB2-R red
Fabrikantnummer:
65.9193-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Nee |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 600 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm65.9193-22 |