2 mm aansluitstekker en brug zwart - KS2-5,08L/1A/A zwart
€ 8,62
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
KS2-5,08L/1A/A black
Fabrikantnummer:
63.9847-21
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | Max. 33 V AC/70 V DC |
| Uniek Nr.: | tnm63.9847-21 |