2 mm 20-polige stopcontactstrip rood - BL2-6/20-0,65 rood
€ 49,68
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
BL2-6/20-0,65 red
Fabrikantnummer:
63.9364-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Nee |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | Max. 33 V AC/70 V DC |
| Uniek Nr.: | tnm63.9364-22 |