2 Contacts Male Standard Rectangular Black Connector - ESR
€ 1,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0102S02BK
Fabrikantnummer:
PX0102S02BK
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
250
Downloads
Specificaties
| Kleur behuizing: | Black |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 2 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Snap-in |
| Stroom (max.): | 13A |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0102S02BK |