2 Channel Jam Nut to SC Connector Cable Assembly
€ 1.165,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXEB5213B005
Fabrikantnummer:
PXEB5213B005
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Downloads
Specificaties
| Gem. invoegverlies: | < 1.5dB |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP68 |
| Materiaalafwerking: | Matt |
| Invoegverlies (max.): | < 2dB |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Paneeldikte (max.): | 4.7mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Functie: | EB Jam Nut to SC Double Ended Fiber Cable |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Kleur behuizing: | Dark Grey |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Expanded Beam |
| Aanhoudkracht koppelmoer: | 1Nm |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 30mm |
| Vezelmodus: | OM1 |
| RoHS-conform: | |
| Uniek Nr.: | blgPXEB5213B005 |