2 Channel Insert
€ 516,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXEB5280
Fabrikantnummer:
PXEB5280
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Gem. invoegverlies: | < 1.5dB |
|---|---|
| Invoegverlies (max.): | < 2dB |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Functie: | Accessory |
| Type contact: | Expanded Beam |
| Vezelmodus: | MM |
| RoHS-conform: | |
| Uniek Nr.: | blgPXEB5280 |