19 Contacts Fixed Socket 2X Series Push Pull Connector
€ 95,50
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PPCEGG2B19CLL
Fabrikantnummer:
PPCEGG2B19CLL
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
7
Downloads
Specificaties
| Spanning tussen contactpunt: | 950V |
|---|---|
| Paneeluitsparing: | 15.10mmx13.60mm |
| Bedrijfsvochtigheid: | 0.95 |
| Aantal contacten: | 19 Contacts |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Spanning tussen pin en behuizing: | 4250V |
| Push-pull connectorserie: | 2X Series |
| RoHS-conform: | |
| Trilbestendigheid (min.): | 10Hz |
| Trilbestendigheid (max.): | 2000Hz |
| Schroefdraadmaat: | M15x1.0mm |
| Aansluitdiameter: | 0.7mm |
| Schokbestendigheid: | 100g |
| Afschermingsrendement (min.): | 75dB |
| Afschermingsrendement (max.): | 40dB |
| Zoutsproeicorrosietest: | 48h |
| Paneeldikte (max.): | 8.0mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +200°C |
| Diameter over koppelring (mm): | 18mm |
| Stroom (max.): | 5A |
| Aanhoudkracht koppelmoer: | 6Nm |
| Materiaal contactpen: | Phosphor bronze gold plated 3u" |
| Duurzaamheid: | >4500 cycles |
| Materiaal bevestigingsmoer: | Nickel Plated brass |
| Functie: | Fixed Socket Push Pull Connector |
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.34mm2 |
| Contactgat (max.) (AWG): | 22AWG |
| IP-classificatie: | IP50 |
| Isolator: | PPS |
| Uniek Nr.: | blgPPCEGG2B19CLL |