16mm LOW PROFILE SWT
€ 18,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0042/1
Fabrikantnummer:
MP0042/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Schakelprofiel: | Flush Profile |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 2A |
| Diameter: | 18mm |
| Functie: | Momentary Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 36V |
| Uniek Nr.: | blgMP0042/1 |