16mm FLUSH SWITCH
€ 27,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0045/1E0NN000
Fabrikantnummer:
MP0045/1E0NN000
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Downloads
Specificaties
| Schakelprofiel: | Low Profile |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 3A |
| Diameter: | 18mm |
| Functie: | Latching Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgMP0045/1E0NN000 |