16 Contacts Straight Plug 1X Series Push Pull Connector
€ 72,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PPCFGG1B16CLAD
Fabrikantnummer:
PPCFGG1B16CLAD
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
7
Downloads
Specificaties
| Spanning tussen contactpunt: | 800V |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid: | 0.95 |
| Aantal contacten: | 16 Contacts |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Spanning tussen pin en behuizing: | 950V |
| Push-pull connectorserie: | 1X Series |
| RoHS-conform: | |
| Trilbestendigheid (min.): | 10Hz |
| Trilbestendigheid (max.): | 2000Hz |
| Aansluitdiameter: | 0.5mm |
| Schokbestendigheid: | 100g |
| Afschermingsrendement (min.): | 75dB |
| Afschermingsrendement (max.): | 40dB |
| Zoutsproeicorrosietest: | 48h |
| Kabelingangsmaat (min.): | 6.3mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +200°C |
| Diameter over koppelring (mm): | 11.9mm |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Materiaal contactpen: | Brass gold plated 3u" |
| Duurzaamheid: | >4500 cycles |
| Functie: | Straight Plug Push Pull Connector |
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.08mm2 |
| Contactgat (max.) (AWG): | 28AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 7.0mm |
| Materiaal vergrendelhuls: | Brass plated |
| IP-classificatie: | IP50 |
| Isolator: | PPS |
| Uniek Nr.: | blgPPCFGG1B16CLAD |