16 Contacts Fixed Socket 3X Series Push Pull Connector
€ 122,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PPCEGG3B16CLL
Fabrikantnummer:
PPCEGG3B16CLL
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
7
Downloads
Specificaties
| Spanning tussen contactpunt: | 1200V |
|---|---|
| Paneeluitsparing: | 18.20mmx16.60mm |
| Bedrijfsvochtigheid: | 0.95 |
| Aantal contacten: | 16 Contacts |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Spanning tussen pin en behuizing: | 850V |
| Push-pull connectorserie: | 3X Series |
| RoHS-conform: | |
| Trilbestendigheid (min.): | 10Hz |
| Trilbestendigheid (max.): | 2000Hz |
| Schroefdraadmaat: | M18x1.0mm |
| Aansluitdiameter: | 0.9mm |
| Schokbestendigheid: | 100g |
| Afschermingsrendement (min.): | 75dB |
| Afschermingsrendement (max.): | 40dB |
| Zoutsproeicorrosietest: | 48h |
| Paneeldikte (max.): | 11.0mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +200°C |
| Diameter over koppelring (mm): | 22mm |
| Stroom (max.): | 8A |
| Aanhoudkracht koppelmoer: | 11Nm |
| Materiaal contactpen: | Phosphor bronze gold plated 3u" |
| Duurzaamheid: | >4500 cycles |
| Materiaal bevestigingsmoer: | Nickel Plated brass |
| Functie: | Fixed Socket Push Pull Connector |
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.34mm2 |
| Contactgat (max.) (AWG): | 22AWG |
| IP-classificatie: | IP50 |
| Isolator: | PPS |
| Uniek Nr.: | blgPPCEGG3B16CLL |