150 M, Single Mode, Cabled, Inline fiber connector
€ 467,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXF4051AAF
Fabrikantnummer:
PXF4051AAF
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Functie: | Inline to LC Connector Double Ended Fiber Cable |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type contact: | LC Fiber |
| Type koppeling: | 30 Degree coupling |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.7mm |
| Vezelmodus: | OS1 |
| Uniek Nr.: | blgPXF4051AAF |