12 MM NON-ILLUMINATED BLACK ANODISE
€ 12,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MMP0120/ABKS
Fabrikantnummer:
MMP0120/ABKS
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Kleur schakelaarbehuizing: | Black |
|---|---|
| Kleur schakelknop: | Black |
| Materiaal schakelknop: | PBT |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 0.75 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Materiaal behuizing: | Aluminium Black Anodised |
| Stroom (max.): | 2A |
| Diameter: | 12mm |
| Verlichtingskleur: | N/A |
| Verlichtingsstijl: | Non Illuminated |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 36V |
| Uniek Nr.: | blgMMP0120/ABKS |