12 Contacts Female Standard Rectangular Black Connector - PEC
€ 6,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0106P12ABK
Fabrikantnummer:
PX0106P12ABK
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
500
Downloads
Specificaties
| Kleur behuizing: | Black |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 12 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Snap-in |
| Stroom (max.): | 13A |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0106P12ABK |