1091FQS Series MBC (BA9s) IP67 Panel Sealed Low Voltage Lampholder 12V Lamp Clear Lens
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
C1091FQSC12C
Fabrikantnummer:
C1091FQSC12C
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, CCC |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lampsoort: | MBC (BA9s) |
| Paneeldikte (max.): | 4mm |
| Paneeldikte (min.): | 4mm |
| Paneeluitsparing: | Ø19mm |
| Kleur schakelaarbehuizing: | Black |
| Isolerende klemafdekking: | F0445MO |
| Afwerking afwerkrand: | Chrome Plated Brass |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Diameter: | 19mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | Lampholder |
| Verlichtingskleur: | Clear |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 12V |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgC1091FQSC12C |