1090FPS Series MES (E10) IP67 Panel Sealed Low Voltage Lampholder 24V Lamp Green Lens
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
C1090FPSG24C
Fabrikantnummer:
C1090FPSG24C
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, CCC |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lampsoort: | MES (E10) |
| Paneeldikte (max.): | 4mm |
| Paneeldikte (min.): | 4mm |
| Paneeluitsparing: | Ø19mm |
| Kleur schakelaarbehuizing: | Black |
| Isolerende klemafdekking: | F0445MO |
| Afwerking afwerkrand: | Chrome Plated Brass |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Diameter: | 19mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | Lampholder |
| Verlichtingskleur: | Green |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 24V |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgC1090FPSG24C |