1 mm socket rood - EB1 rood
€ 5,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
EB1 red
Fabrikantnummer:
23.1010-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Nee |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | Overig |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 20 A |
| Meetcircuitcategorie: | Max. 33 V AC/70 V DC |
| Uniek Nr.: | tnm23.1010-22 |