1 mm socket compleet rood - SLS1-B rood
€ 4,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SLS1-B red
Fabrikantnummer:
22.2603-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | Overig |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 6 A |
| Meetcircuitcategorie: | Max. 33 V AC/70 V DC |
| Uniek Nr.: | tnm22.2603-22 |