1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 801M-898/5M
Fabrikantnummer:
540001740
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is ontworpen met een mannelijke, rechtlijnige, 8-pins configuratie en heeft een robuuste gele behuizing. Ontworpen om 600 V bij 7 A te verwerken, biedt het betrouwbare prestaties in veeleisende elektrische omgevingen. De cordset is uitgerust met een duurzame TPE-gele kabel, met een diameter van 16 AWG, voldoet aan TC-ER-certificering en volgt de Amerikaanse kleurcodestandaarden. Opmerkelijk door zijn robuuste constructie, is de 1" Power Single-Ended Cordset gebouwd om omgevingstemperaturen van -40°C tot +90°C te weerstaan en biedt het IP65 en IP67 beschermingsniveaus tegen stof en water.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de hoge spanning- en stroomcapaciteit, uitzonderlijke duurzaamheid in zware omgevingen en naleving van strenge kwaliteits- en veiligheidsnormen. Het gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuZn met Au over Ag-plating voor contacten, en TPU voor zowel de contactdrager als de gegoten behuizing, zorgt voor uitstekende prestaties en een lange levensduur.
Deze cordset is ideaal voor diverse industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, machines en stroomverdelingsnetwerken. Het flexibele, uitgebreide BC-geleidersmateriaal en de TPE-buitenmantel maken het bestand tegen olie, koelvloeistof, UV, schuren en lasevonken, wat zorgt voor betrouwbare werking zelfs bij continue buiging. Verkrijgbaar in verschillende lengtes tot 15 meter, biedt het veelzijdige connectiviteitsopties voor complexe installaties.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de hoge spanning- en stroomcapaciteit, uitzonderlijke duurzaamheid in zware omgevingen en naleving van strenge kwaliteits- en veiligheidsnormen. Het gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuZn met Au over Ag-plating voor contacten, en TPU voor zowel de contactdrager als de gegoten behuizing, zorgt voor uitstekende prestaties en een lange levensduur.
Deze cordset is ideaal voor diverse industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, machines en stroomverdelingsnetwerken. Het flexibele, uitgebreide BC-geleidersmateriaal en de TPE-buitenmantel maken het bestand tegen olie, koelvloeistof, UV, schuren en lasevonken, wat zorgt voor betrouwbare werking zelfs bij continue buiging. Verkrijgbaar in verschillende lengtes tot 15 meter, biedt het veelzijdige connectiviteitsopties voor complexe installaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RS 801M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RS 801M-898/5M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540001740 |