1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 801M-898/10M
Fabrikantnummer:
540001743
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor robuuste en betrouwbare stroomverbindingen in industriële omgevingen. Deze cordset beschikt over een mannelijk, recht, 8-pins connector met een gele behuizing ontworpen voor maximaal 600 V en 7 A. Het duurzame ontwerp omvat een TPE gele kabel met een 16 AWG doorsnede, wat zorgt voor flexibiliteit en weerstand tegen verschillende omgevingsfactoren. Deze cordset is ongeblindeerd, TC-ER-geclassificeerd en voldoet aan de Amerikaanse kleurcodestandaarden. Het biedt daarnaast beschermingsgraden van IP65 en IP67, waardoor het geschikt is voor uitdagende industriële omgevingen. De cordset is bestand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV-straling, slijtage en lasvonken, wat zorgt voor langdurige duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Voordelen van de 1" Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge weerstand tegen harde omgevingsfactoren, robuuste constructie en naleving van verschillende veiligheidsnormen zoals RoHS, UL 1277, UL 1685, CSA FT4 en IEEE 1202. Het TPE omhulsel verbetert flexibiliteit en duurzaamheid, wat continue buigcapaciteit en weerstand tegen slijtage verzekert, ideaal voor dynamische toepassingen.
Toepassingen van deze cordset omvatten gebruik in industriële automatisering, machines, stroomdistributie en omgevingen die duurzame stroomconnectoren vereisen. De verschillende kabel lengtevarianten variërend van 0,5 m tot 15 m bieden flexibiliteit in verschillende installaties, zodat gebruikers de perfecte oplossing voor hun specifieke wensen kunnen vinden.
Voordelen van de 1" Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge weerstand tegen harde omgevingsfactoren, robuuste constructie en naleving van verschillende veiligheidsnormen zoals RoHS, UL 1277, UL 1685, CSA FT4 en IEEE 1202. Het TPE omhulsel verbetert flexibiliteit en duurzaamheid, wat continue buigcapaciteit en weerstand tegen slijtage verzekert, ideaal voor dynamische toepassingen.
Toepassingen van deze cordset omvatten gebruik in industriële automatisering, machines, stroomdistributie en omgevingen die duurzame stroomconnectoren vereisen. De verschillende kabel lengtevarianten variërend van 0,5 m tot 15 m bieden flexibiliteit in verschillende installaties, zodat gebruikers de perfecte oplossing voor hun specifieke wensen kunnen vinden.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RS 801M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RS 801M-898/10M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540001743 |