1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 801M-898/0.5M
Fabrikantnummer:
500004625
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een betrouwbare en duurzame 8-pins mannelijke connector ontworpen voor veeleisende stroomtoepassingen. Het beschikt over een rechte connector met een gele behuizing, geschikt voor 600 V en 7 A. De TPE gele kabel met 16 AWG geleiders biedt uitstekende weerstand tegen olie, koelmiddelen, trillingen, UV, slijtage en lasspetters. Het robuuste ontwerp voldoet aan de TC-ER-normen en is geschikt voor continu flexibele toepassingen.
Deze cordset biedt verschillende voordelen, waaronder hoge spanningsverwerking, duurzaamheid in barre omgevingen en eenvoudige installatie met de moer en interne schroefdraad. Het CuZn-basis materiaal en de Au over Ag contactplating zorgen voor langdurige prestaties en betrouwbare geleidbaarheid.
Toepassingen omvatten industriële automatisering, machines en apparatuur die veilige, krachtige verbindingen vereisen. De IP65- en IP67-classificaties garanderen bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Deze cordset biedt verschillende voordelen, waaronder hoge spanningsverwerking, duurzaamheid in barre omgevingen en eenvoudige installatie met de moer en interne schroefdraad. Het CuZn-basis materiaal en de Au over Ag contactplating zorgen voor langdurige prestaties en betrouwbare geleidbaarheid.
Toepassingen omvatten industriële automatisering, machines en apparatuur die veilige, krachtige verbindingen vereisen. De IP65- en IP67-classificaties garanderen bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RS 801M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RS 801M-898/0.5M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500004625 |