1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 601B-896/4M
Fabrikantnummer:
540001753
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige, duurzame stroomconnector die geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Deze cordset heeft een mannelijke, rechte connector met 6 pinnen en kan tot 600 V en 8 A aan. De kabel zelf is gemaakt van geel TPE en heeft een geleidergrootte van 16 AWG, wat zorgt voor uitstekende prestaties en duurzaamheid. De cordset is TC-ER-geclassificeerd en voldoet aan de Amerikaanse kleurenstandaarden.
Voordelen van dit product zijn onder andere de hoge spannings- en stroombelastingen, robuuste constructie en hoge flexibiliteit, waardoor het bestand is tegen olie, koelvloeistof, UV-straling, trillingen, slijtage en lasspetters. Het biedt ook een uitgebreid temperatuurbereik voor zowel vaste als flexibele installaties, wat betrouwbaarheid in diverse omgevingen garandeert.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere toepassingen met een hoog vermogen die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Het ontwerp met een enkele uiteinde, gecombineerd met de ongeblokkeerde configuratie en bescherming met IP65/IP67-classificatie, zorgt ervoor dat de unit goed presteert, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Voordelen van dit product zijn onder andere de hoge spannings- en stroombelastingen, robuuste constructie en hoge flexibiliteit, waardoor het bestand is tegen olie, koelvloeistof, UV-straling, trillingen, slijtage en lasspetters. Het biedt ook een uitgebreid temperatuurbereik voor zowel vaste als flexibele installaties, wat betrouwbaarheid in diverse omgevingen garandeert.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere toepassingen met een hoog vermogen die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Het ontwerp met een enkele uiteinde, gecombineerd met de ongeblokkeerde configuratie en bescherming met IP65/IP67-classificatie, zorgt ervoor dat de unit goed presteert, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RS 601B-696 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 896 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.18 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 6-pin, yellow body, 600 V, 8 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RS 601B-896/4M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540001753 |