1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 80M-898/20M
Fabrikantnummer:
540002221
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een veelzijdige en betrouwbare connector die is ontworpen voor robuuste stroomtoepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte, 8-pins configuratie met een duurzaam geel lichaam. De cordset werkt op 600 V en 7 A, wat het geschikt maakt voor veeleisende elektrische projecten. De gele TPE-kabel met een 16 AWG geleidermaat is TC-ER-geclassificeerd, wat zorgt voor hoge prestaties en betrouwbaarheid. De cordset kan temperaturen aan van -40°C tot +90°C en is beschermd met een IP65 en IP67 classificatie, wat zijn duurzaamheid in zware omgevingen garandeert.
Deze cordset is voordelig vanwege zijn hoogwaardige materialen en constructie, waaronder een CuZn-contactbasis materiaal gecoat met Au over Ag, een TPU-gegoten lichaam en een anodized aluminium bevestigingsmateriaal. Het ontwerp zorgt voor een veilige verbinding met zijn koppelingmoer met interne schroefdraad.
Ideale toepassingen voor de cordset zijn industriële automatisering, machines en andere elektrische systemen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. De uitgebreide kabelkenmerken bieden ook weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, wat de veelzijdigheid en geschiktheid voor verschillende uitdagende omgevingen vergroot.
Deze cordset is voordelig vanwege zijn hoogwaardige materialen en constructie, waaronder een CuZn-contactbasis materiaal gecoat met Au over Ag, een TPU-gegoten lichaam en een anodized aluminium bevestigingsmateriaal. Het ontwerp zorgt voor een veilige verbinding met zijn koppelingmoer met interne schroefdraad.
Ideale toepassingen voor de cordset zijn industriële automatisering, machines en andere elektrische systemen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. De uitgebreide kabelkenmerken bieden ook weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, wat de veelzijdigheid en geschiktheid voor verschillende uitdagende omgevingen vergroot.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 80M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 80M-898/20M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540002221 |