1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 80M-898/10M
Fabrikantnummer:
540001259
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor superieure prestaties en betrouwbaarheid. Deze cordset heeft een vrouwelijke, rechte, 8-pins uitvoering en kan 600 V en 7 A aan vermogen verwerken. Hij wordt geleverd met een gele TPE-kabel, die 16 AWG en TC-ER geclassificeerd is, wat zorgt voor hoge duurzaamheid en flexibiliteit. De kabel voldoet aan de US-kleurcodestandaarden, waardoor hij eenvoudig kan worden geïntegreerd in bestaande systemen. De cordset beschikt ook over een koppelmoer met interne schroefdraad voor een veilige bevestiging.
Voordelen van de 1" Power Single-Ended Cordset zijn onder meer een hoge weerstand tegen olie, koelvloeistoffen, trillingen, UV-straling, slijtage en lasspatten, wat de levensduur en robuustheid in verschillende omgevingen garandeert. Hij werkt efficiënt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en heeft IP65- en IP67-classificaties, wat superieure bescherming biedt tegen stof en water.
Deze cordset is ideaal voor industriële toepassingen, zoals automatiseringssystemen, machines en apparatuur die betrouwbare stroomaansluitingen vereisen. Het robuuste ontwerp en de naleving van milieunormen zorgen ervoor dat hij bestand is tegen veeleisende industriële omstandigheden, waardoor hij een veelzijdige en betrouwbare keuze is voor stroomaansluitingen.
Voordelen van de 1" Power Single-Ended Cordset zijn onder meer een hoge weerstand tegen olie, koelvloeistoffen, trillingen, UV-straling, slijtage en lasspatten, wat de levensduur en robuustheid in verschillende omgevingen garandeert. Hij werkt efficiënt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en heeft IP65- en IP67-classificaties, wat superieure bescherming biedt tegen stof en water.
Deze cordset is ideaal voor industriële toepassingen, zoals automatiseringssystemen, machines en apparatuur die betrouwbare stroomaansluitingen vereisen. Het robuuste ontwerp en de naleving van milieunormen zorgen ervoor dat hij bestand is tegen veeleisende industriële omstandigheden, waardoor hij een veelzijdige en betrouwbare keuze is voor stroomaansluitingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 80M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 80M-898/10M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540001259 |