1" Power Single-Ended Cordset
€ 245,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 80M-898/10 M
Fabrikantnummer:
33444
EAN:
04001088170841
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en veelzijdige connectoroplossing ontworpen voor veeleisende toepassingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, rechte 8-pins configuratie in een duurzaam gele behuizing. Het heeft een nominale spanning van 600 V en 7 A, wat ervoor zorgt dat het aan hoge energievereisten kan voldoen. De cordset beschikt over een TPE gele kabel van 16 AWG en TC-ER beoordeling, wat aangeeft dat het voldoet aan strenge normen voor prestaties in uitdagende omgevingen. De US kleurcode zorgt voor eenvoudige en nauwkeurige installatie.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge duurzaamheid en bestendigheid tegen omgevingsfactoren. De TPE-kabel is bestand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De cordset is tevens beschermd tegen stof en water, met een IP65 en IP67 beoordeling, wat betrouwbare prestaties in zware omstandigheden garandeert. Het robuuste ontwerp omvat een koppelmoer met interne schroefdraad voor een secure verbinding.
Toepassingen voor de 1" Power Single-Ended Cordset beslaan een breed scala aan industriële omgevingen waar betrouwbare stroomverbindingen essentieel zijn. Het is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, productiemachines en elke omgeving waar robuuste en veilige elektrische verbindingen nodig zijn. De hoge weerstand tegen omgevingsstress maakt het ook geschikt voor buiten- en blootgestelde installaties.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge duurzaamheid en bestendigheid tegen omgevingsfactoren. De TPE-kabel is bestand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De cordset is tevens beschermd tegen stof en water, met een IP65 en IP67 beoordeling, wat betrouwbare prestaties in zware omstandigheden garandeert. Het robuuste ontwerp omvat een koppelmoer met interne schroefdraad voor een secure verbinding.
Toepassingen voor de 1" Power Single-Ended Cordset beslaan een breed scala aan industriële omgevingen waar betrouwbare stroomverbindingen essentieel zijn. Het is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, productiemachines en elke omgeving waar robuuste en veilige elektrische verbindingen nodig zijn. De hoge weerstand tegen omgevingsstress maakt het ook geschikt voor buiten- en blootgestelde installaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 80M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 80M-898/10 M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut33444 |