1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 70M-822/6M
Fabrikantnummer:
540000018
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset biedt een robuuste en betrouwbare oplossing voor industriële stroombehoeften. Met een vrouwelijke, rechte, 7-polige connector en een gele TPE-kabel is deze cordset ontworpen om 600 V en 8 A stroom te verwerken. De 16 AWG dikke kabel en TC-ER-classificatie zorgen voor een hoge duurzaamheid en flexibiliteit, waardoor het geschikt is voor verschillende veeleisende omgevingen. De IP65- en IP67-classificaties bieden uitstekende bescherming tegen stof en water.
Het belangrijkste voordeel van deze cordset is de robuuste constructie en de hoge stroomclassificatie, waardoor een continue en betrouwbare stroomoverdracht mogelijk is. Het TPU gegoten lichaam en de contactmaterialen verbeteren de duurzaamheid en levensduur van de connector, terwijl de weerstand van de kabel tegen olie, koelvloeistoffen, trillingen, UV-licht en lasspetters ervoor zorgt dat deze bestand is tegen zware omstandigheden. Bovendien vergemakkelijken de gele kleuraanduiding en de Amerikaanse kleurcode de identificatie tijdens installatie en onderhoud.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en stroomdistributietoepassingen. Het robuuste ontwerp en de hoge prestatiespecificaties maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties in uitdagende omgevingen.
Het belangrijkste voordeel van deze cordset is de robuuste constructie en de hoge stroomclassificatie, waardoor een continue en betrouwbare stroomoverdracht mogelijk is. Het TPU gegoten lichaam en de contactmaterialen verbeteren de duurzaamheid en levensduur van de connector, terwijl de weerstand van de kabel tegen olie, koelvloeistoffen, trillingen, UV-licht en lasspetters ervoor zorgt dat deze bestand is tegen zware omstandigheden. Bovendien vergemakkelijken de gele kleuraanduiding en de Amerikaanse kleurcode de identificatie tijdens installatie en onderhoud.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en stroomdistributietoepassingen. Het robuuste ontwerp en de hoge prestatiespecificaties maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties in uitdagende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 7 |
| Aantal pinnen: | 7 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 70M-622 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 822 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.55 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 7-pin, yellow body, 600 V, 8 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 70M-822/6M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000018 |