1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 60B-896/4M
Fabrikantnummer:
540000544
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare oplossing ontworpen voor hoogwaardige stroomoverdracht. Met een vrouwelijke, rechte, 6-pins connector met een geel lichaam kan het spanningen tot 600 V en stromen tot 8 A aan. De cordset is voorzien van een gele TPE-gecoate kabel van 16 AWG, wat zorgt voor uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit. Deze cordset is TC-ER-geclassificeerd volgens Amerikaanse kleurcodestandaarden, wat wijst op een hoog veiligheids- en bestendigheidsniveau.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de uitgebreide weerstand tegen olie, koelvloeistof, UV-straling, slijtage en lasspetters, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan veeleisende industriële toepassingen. Daarnaast is het uitgerust met TPU-contactdragers en heeft het een IP65- en IP67-classificatie, wat bescherming biedt tegen stof en water. Deze cordset kan werken bij temperaturen variërend van -40 °C tot +90 °C, wat hem ideaal maakt voor verschillende omgevingen.
De 1" Power Single-Ended Cordset is perfect voor toepassingen die veilige en efficiënte stroomverbindingen vereisen. Het kan worden gebruikt in machines, industriële automatiseringssystemen en andere installaties die betrouwbare stroomtransmissie nodig hebben. Verkrijgbaar in verschillende lengtes van 2m tot 10m, biedt het flexibiliteit in installatie en gebruik.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de uitgebreide weerstand tegen olie, koelvloeistof, UV-straling, slijtage en lasspetters, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan veeleisende industriële toepassingen. Daarnaast is het uitgerust met TPU-contactdragers en heeft het een IP65- en IP67-classificatie, wat bescherming biedt tegen stof en water. Deze cordset kan werken bij temperaturen variërend van -40 °C tot +90 °C, wat hem ideaal maakt voor verschillende omgevingen.
De 1" Power Single-Ended Cordset is perfect voor toepassingen die veilige en efficiënte stroomverbindingen vereisen. Het kan worden gebruikt in machines, industriële automatiseringssystemen en andere installaties die betrouwbare stroomtransmissie nodig hebben. Verkrijgbaar in verschillende lengtes van 2m tot 10m, biedt het flexibiliteit in installatie en gebruik.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 60B-696 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 896 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.18 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 6-pin, yellow body, 600 V, 8 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 60B-896/4M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000544 |