1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 60B-896/2M
Fabrikantnummer:
540000545
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare connector, ontworpen voor hoogwaardige toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 6-pins cordset heeft een duurzame gele behuizing en werkt bij een nominale spanning van 600 V en stroom van 8 A. Gemaakt met TPE gele kabel en 16 AWG gestrande geleiders, is deze TC-ER-gekeurd en volgt hij de US kleurcode normen voor efficiënte en veilige installatie. De connector is uitgerust met een koppelmoer met inwendige schroefdraad voor een veilige bevestiging en heeft een CuZn contactbasis materiaal bedekt met Au over Ag voor uitstekende connectiviteit. Deze cordset weerstaat extreme omstandigheden met een werkomgevingstemperatuur van -40°C tot +90°C en toont uitstekende weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, waardoor het ideaal is voor diverse industriële en continue flex-toepassingen. Het is RoHS-compatibel en heeft een IP65- en IP67-beschermingsgraad, wat hoge betrouwbaarheid en veiligheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 60B-696 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 896 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.18 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 6-pin, yellow body, 600 V, 8 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 60B-896/2M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000545 |