1" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 60B-896/10M
Fabrikantnummer:
540000069
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Single-Ended Cordset is een robuuste verbindingsoplossing ontworpen voor industriële omgevingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte, 6-polige configuratie met een geel TPU lichaam en TPE kabel voor verhoogde duurzaamheid en bestendigheid tegen zware omstandigheden. Met een nominale spanning van 600 V en 8 A biedt het betrouwbare prestaties voor toepassingen met hoog vermogen. De 16 AWG gestrande geleiders met PVC-Nylon isolatie bieden uitstekende elektrische eigenschappen. Het is TC-ER-geclassificeerd en voldoet aan de Amerikaanse kleurcodestandaarden, wat het een veelzijdige keuze maakt voor verschillende industriële toepassingen. Met ongeaarde verbindingen en een IP65, IP67 classificatie biedt het superieure bescherming tegen stof en water. Deze cordset is geschikt voor installaties met olie, koelvloeistof, UV-blootstelling, slijtage en continue flexomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 60B-696 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 896 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.18 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 6-pin, yellow body, 600 V, 8 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 60B-896/10M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000069 |