1" Power Enkelzijdige Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 70M-822/10M
Fabrikantnummer:
540000151
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Enkelzijdige Kabelset beschikt over een vrouwelijke, rechte connector met 7 pinnen. Ontworpen voor robuustheid, biedt het een gele TPU gegoten behuizing en een 16 AWG TPE gele kabel die 600V en 8A kan verwerken. Geschikt voor gebruik in zware omgevingen, heeft het een IP65/67-classificatie en kan het functioneren bij extreme temperaturen van -40°C tot +90°C. De kabelset is bestand tegen olie, koelvloeistof, UV-straling, slijtage, trillingen en lasspatten, en voldoet aan de normen UL 1685, CSA FT4 en IEEE 1202. De kabelset is RoHS-conform en verkrijgbaar in verschillende lengtes, met een TC-ER-classificatie die uitstekende prestaties in industriële toepassingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 7 |
| Aantal pinnen: | 7 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 70M-622 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 822 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.55 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 7-pin, yellow body, 600 V, 8 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 70M-822/10M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000151 |