1" Power Enkelzijdige Aansluitkabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 80M-898/2M
Fabrikantnummer:
540000694
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1" Power Enkelzijdige Aansluitkabel is een hoogwaardige, robuuste connector voor industriële stroomtoepassingen. Met een vrouwelijke, rechte, 8-pins ontwerp en een geel lichaam, is deze geschikt voor maximaal 600 V en 7 A, wat zorgt voor betrouwbare stroomoverdracht. De meegeleverde TPE gele kabel, met een conductorformaat van 16 AWG, biedt uitstekende weerstand tegen olie, koelvloeistof, UV, trillingen, slijtage en lasspetters. Deze aansluitkabel is ideaal voor vaste installaties met gebruikstemperaturen van -30°C tot +90°C en heeft een IP65/IP67 beschermingsgraad voor weerstand tegen stof en water. Bovendien voldoet het product aan RoHS-voorschriften, hetgeen de milieuvriendelijkheid benadrukt.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | NEC TYPE TC-ER (UL1277) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | RK 80M-698 |
| Productsubfamilie: | 1" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Kabelnummer: | 898 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30C TO 90C DRY, 75C WET |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.92 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Anodized Bk, Al |
| Lange omschrijving (#1): | 1" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, yellow body, 600 V, 7 A; TPE yellow cable, 16 AWG, TC-ER Rated, US Color Code |
| Artikelomschrijving: | RK 80M-898/2M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.77 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL 1685, CSA FT4, IEEE 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000694 |