1/2\"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 54,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 3U-226/25 M
Fabrikantnummer:
10519
EAN:
04001088042865
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen voor hoogpresterende toepassingen in industriële omgevingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, rechte 3-pins U-gecodeerde connector met een duurzame oranje behuizing, geschikt voor 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. De bijgeleverde PUR zwarte kabel is voorzien van 3 draden met een doorsnede van 0,50 mm², wat zorgt voor een solide elektrische prestatie en flexibiliteit in diverse installaties.
De robuustheid van deze cordset wordt benadrukt door zijn bestendigheid tegen oliën en chemicaliën, evenals zijn goede microbiële en hydrolysebestendigheidseigenschappen. Het gebruik van een TPU gegoten behuizing en FKM afdichtingsmateriaal garandeert een lange levensduur, zelfs onder uitdagende omgevingsomstandigheden met temperatuurbereiken van -40 °C tot +90 °C in werking. Dit zorgt voor een betrouwbare verbinding in toepassingen onder zware omstandigheden, inclusief hoge luchtvochtigheid of stof.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, is deze cordset geschikt voor diverse industriële taken. Het beschikt over een IP67, IP69K-classificatie, wat maximale bescherming biedt tegen water en stof. Dit maakt het geschikt voor zware productie, installatie engineering en veldbedrading waar robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen essentieel zijn.
De robuustheid van deze cordset wordt benadrukt door zijn bestendigheid tegen oliën en chemicaliën, evenals zijn goede microbiële en hydrolysebestendigheidseigenschappen. Het gebruik van een TPU gegoten behuizing en FKM afdichtingsmateriaal garandeert een lange levensduur, zelfs onder uitdagende omgevingsomstandigheden met temperatuurbereiken van -40 °C tot +90 °C in werking. Dit zorgt voor een betrouwbare verbinding in toepassingen onder zware omstandigheden, inclusief hoge luchtvochtigheid of stof.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, is deze cordset geschikt voor diverse industriële taken. Het beschikt over een IP67, IP69K-classificatie, wat maximale bescherming biedt tegen water en stof. Dit maakt het geschikt voor zware productie, installatie engineering en veldbedrading waar robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelnummer (#1): | 10519 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, U-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 3U-226/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut10519 |